Streetview Hoge Noordweg 20 1 Naaldwijk

Hoge Noordweg 20 1, 2671 DZ Naaldwijk

146 m² Bouwjaar 1993 Label A

Hoge Noordweg 20 1 is een woonhuis in Naaldwijk, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m² en een perceel van 1700 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €774.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
1700 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hoge Noordweg 20 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoge Noordweg 20 1

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
137.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.6%
CO₂-emissie
28.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Naaldwijk

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2.3 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

10.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

10.9 km

Buurtinformatie in Naaldwijk

300 Inwoners
130 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
97 Woningvoorraad
€774.000 Gem. woningwaarde Buitengebied 1 Naaldwijk
81% Koopwoningen
157 Inwoners per km²

Locatie van Hoge Noordweg 20 1

Vergelijkbare woningen in Naaldwijk

Veelgestelde vragen over Hoge Noordweg 20 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoge Noordweg 20 1?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied 1 Naaldwijk is €774.000. Dat komt neer op circa €5.301 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoge Noordweg 20 1 zich tot de wijk Buitengebied 1 Naaldwijk?

Hoge Noordweg 20 1 is een woonhuis van 146 m² in de wijk Buitengebied 1 Naaldwijk. De buurt telt 97 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 157 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoge Noordweg 20 1?

Hoge Noordweg 20 1 is een woonhuis in Buitengebied 1 Naaldwijk, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hoge Noordweg 20 1 vergeleken met de buurt?

Hoge Noordweg 20 1 heeft 146 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1700 m². In Buitengebied 1 Naaldwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €774.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoge Noordweg 20 1 en wat betekent dat?

Hoge Noordweg 20 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.14 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied 1 Naaldwijk?

De wijk Buitengebied 1 Naaldwijk in Naaldwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 300 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €774.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied 1 Naaldwijk?

Vanuit Hoge Noordweg 20 1 in Buitengebied 1 Naaldwijk bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2 km, treinstation op 10.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.