Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 169 m²
- Perceeloppervlakte
- 1005 m²
- Inhoud
- 586 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 5
Telefoonweg 30 1 is een woonhuis in Musselkanaal, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m², een perceel van 1005 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Telefoonweg 30 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
2.3 kmTreinstation
21.9 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
6.2 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
8.6 kmRestaurant
2.5 kmCafé
3.5 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
6.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Musselkanaal Noord is €273.000. Dat komt neer op circa €1.615 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTelefoonweg 30 1 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Musselkanaal Noord. De buurt telt 544 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 381 inwoners per km².
Telefoonweg 30 1 is een woonhuis in Musselkanaal Noord, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Telefoonweg 30 1 heeft 169 m² woonoppervlakte en 586 m³ inhoud. Het perceel is 1005 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Musselkanaal Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Telefoonweg 30 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-09-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Telefoonweg 30 1 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Musselkanaal Noord in Musselkanaal (Groningen) kenmerkt zich door 1.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Telefoonweg 30 1 in Musselkanaal Noord bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 21.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.