Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 2160 m²
Telefoonweg 25 B is een woonhuis in Musselkanaal, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m² en een perceel van 2160 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Telefoonweg 25 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
2.3 kmTreinstation
21.9 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
6.2 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
8.6 kmRestaurant
2.5 kmCafé
3.5 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
6.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Musselkanaal Noord is €273.000. Dat komt neer op circa €1.870 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTelefoonweg 25 B is een woonhuis van 146 m² in de wijk Musselkanaal Noord. De buurt telt 544 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 381 inwoners per km².
Telefoonweg 25 B is een woonhuis in Musselkanaal Noord, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Telefoonweg 25 B heeft 146 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2160 m². In Musselkanaal Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Musselkanaal Noord in Musselkanaal (Groningen) kenmerkt zich door 1.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Telefoonweg 25 B in Musselkanaal Noord bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 21.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Telefoonweg 25 B: ziekenhuis op 8.6 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 6.2 km.
Recreatie nabij Musselkanaal Noord: restaurant (2.5 km), cafe (3.5 km).
Een woningrapport voor Telefoonweg 25 B bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Musselkanaal Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2004, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.