Streetview Verbindingsweg 29 Musselkanaal

Verbindingsweg 29, 9581 TG Musselkanaal

162 m² Bouwjaar 1996 9 kamers 5 slaapkamers Label C

Verbindingsweg 29 is een woonhuis in Musselkanaal, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m², een perceel van 3300 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
162 m²
Perceeloppervlakte
3300 m²
Inhoud
714 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Verbindingsweg 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verbindingsweg 29

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
130.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
196.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.11 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Musselkanaal

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

21.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.6 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Musselkanaal

1655 Inwoners
525 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
544 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde Musselkanaal Noord
90% Koopwoningen
381 Inwoners per km²

Locatie van Verbindingsweg 29

Vergelijkbare woningen in Musselkanaal

Veelgestelde vragen over Verbindingsweg 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Verbindingsweg 29?

De gemiddelde woningwaarde in Musselkanaal Noord is €273.000. Dat komt neer op circa €1.685 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verbindingsweg 29 zich tot de wijk Musselkanaal Noord?

Verbindingsweg 29 is een woonhuis van 162 m² in de wijk Musselkanaal Noord. De buurt telt 544 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 381 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verbindingsweg 29?

Verbindingsweg 29 is een woonhuis in Musselkanaal Noord, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Verbindingsweg 29 vergeleken met de buurt?

Verbindingsweg 29 heeft 162 m² woonoppervlakte en 714 m³ inhoud. Het perceel is 3300 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Musselkanaal Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verbindingsweg 29 en wat betekent dat?

Verbindingsweg 29 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-01-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Verbindingsweg 29?

Verbindingsweg 29 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Musselkanaal Noord?

De wijk Musselkanaal Noord in Musselkanaal (Groningen) kenmerkt zich door 1.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Musselkanaal Noord?

Vanuit Verbindingsweg 29 in Musselkanaal Noord bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 21.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.