Hoekwoning Seringenstraat 15 Musselkanaal

Seringenstraat 15, 9581 KV Musselkanaal

96 m² Bouwjaar 1969 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Seringenstraat 15 is een hoekwoning in Musselkanaal, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 181 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €204.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
181 m²
Inhoud
413 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€185.000 tot €210.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Seringenstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Seringenstraat 15

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Musselkanaal

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

20.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Musselkanaal

3600 Inwoners
1735 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1854 Woningvoorraad
€204.000 Gem. woningwaarde Musselkanaal Centrum
49% Koopwoningen
1.906 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Seringenstraat 15

Vergelijkbare woningen in Musselkanaal

Veelgestelde vragen over Seringenstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Seringenstraat 15?

De prijsindicatie voor Seringenstraat 15 ligt rond €185.000 tot €210.000. De gemiddelde woningwaarde in Musselkanaal Centrum is €204.000. Dat komt neer op circa €2.125 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Seringenstraat 15 zich tot de wijk Musselkanaal Centrum?

Seringenstraat 15 is een hoekwoning van 96 m² in de wijk Musselkanaal Centrum. De buurt telt 1.854 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.906 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Seringenstraat 15?

Seringenstraat 15 is een hoekwoning in Musselkanaal Centrum, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Seringenstraat 15 vergeleken met de buurt?

Seringenstraat 15 heeft 96 m² woonoppervlakte en 413 m³ inhoud. Het perceel is 181 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Musselkanaal Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €204.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Seringenstraat 15 en wat betekent dat?

Seringenstraat 15 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-07-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Seringenstraat 15?

Seringenstraat 15 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Musselkanaal Centrum?

De wijk Musselkanaal Centrum in Musselkanaal (Groningen) kenmerkt zich door 3.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €204.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Musselkanaal Centrum?

Vanuit Seringenstraat 15 in Musselkanaal Centrum bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 20.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.