Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 491 m²
- Inhoud
- 490 m³
- Kamers
- 5
Sjoerd ten Katestraat 12 is een woonhuis in Musselkanaal, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 491 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sjoerd ten Katestraat 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
2.3 kmTreinstation
21.9 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
6.2 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
8.6 kmRestaurant
2.5 kmCafé
3.5 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
6.9 kmDe prijsindicatie voor Sjoerd ten Katestraat 12 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Musselkanaal Noord is €273.000. Dat komt neer op circa €1.365 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSjoerd ten Katestraat 12 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Musselkanaal Noord. De buurt telt 544 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 381 inwoners per km².
Sjoerd ten Katestraat 12 is een woonhuis in Musselkanaal Noord, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Sjoerd ten Katestraat 12 heeft 200 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Het perceel is 491 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Musselkanaal Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Sjoerd ten Katestraat 12 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Sjoerd ten Katestraat 12 heeft 5 kamers.
De wijk Musselkanaal Noord in Musselkanaal (Groningen) kenmerkt zich door 1.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Sjoerd ten Katestraat 12 in Musselkanaal Noord bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 21.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sjoerd ten Katestraat 12: ziekenhuis op 8.6 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 6.2 km.