Eengezinswoning, vrijstaande woning Spoorsingel 10 Musselkanaal

Spoorsingel 10, 9581 HK Musselkanaal

145 m² Bouwjaar 1933 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Spoorsingel 10 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Musselkanaal, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 1280 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €204.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
1280 m²
Inhoud
556 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en landelijk gelegen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Spoorsingel 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spoorsingel 10

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (800.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten
Tuin type
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras

Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Musselkanaal

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

20.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Musselkanaal

930 Inwoners
405 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
404 Woningvoorraad
€204.000 Gem. woningwaarde Ceresdorp
60% Koopwoningen
231 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spoorsingel 10

Vergelijkbare woningen in Musselkanaal

Veelgestelde vragen over Spoorsingel 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Spoorsingel 10?

De prijsindicatie voor Spoorsingel 10 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Ceresdorp is €204.000. Dat komt neer op circa €1.407 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spoorsingel 10 zich tot de wijk Ceresdorp?

Spoorsingel 10 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 145 m² in de wijk Ceresdorp. De buurt telt 404 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 231 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spoorsingel 10?

Spoorsingel 10 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Ceresdorp, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Spoorsingel 10 vergeleken met de buurt?

Spoorsingel 10 heeft 145 m² woonoppervlakte en 556 m³ inhoud. Het perceel is 1280 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Ceresdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €204.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spoorsingel 10 en wat betekent dat?

Spoorsingel 10 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spoorsingel 10?

Spoorsingel 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 800 m².

Hoe is de woningmarkt in Ceresdorp?

De wijk Ceresdorp in Musselkanaal (Groningen) kenmerkt zich door 930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €204.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ceresdorp?

Vanuit Spoorsingel 10 in Ceresdorp bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 20.4 km, snelwegoprit op 2.2 km.