Streetview Tweede Boerendiep 4 Musselkanaal

Tweede Boerendiep 4, 9581 GZ Musselkanaal

176 m² Bouwjaar 1992 Label B

Tweede Boerendiep 4 is een woonhuis in Musselkanaal, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m² en een perceel van 7630 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €204.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
7630 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Tweede Boerendiep 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tweede Boerendiep 4

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
116.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.6%
CO₂-emissie
34.12 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Musselkanaal

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

20.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Musselkanaal

930 Inwoners
405 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
404 Woningvoorraad
€204.000 Gem. woningwaarde Ceresdorp
60% Koopwoningen
231 Inwoners per km²

Locatie van Tweede Boerendiep 4

Vergelijkbare woningen in Musselkanaal

Veelgestelde vragen over Tweede Boerendiep 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Tweede Boerendiep 4?

De gemiddelde woningwaarde in Ceresdorp is €204.000. Dat komt neer op circa €1.159 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tweede Boerendiep 4 zich tot de wijk Ceresdorp?

Tweede Boerendiep 4 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Ceresdorp. De buurt telt 404 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 231 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tweede Boerendiep 4?

Tweede Boerendiep 4 is een woonhuis in Ceresdorp, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Tweede Boerendiep 4 vergeleken met de buurt?

Tweede Boerendiep 4 heeft 176 m² woonoppervlakte. Het perceel is 7630 m². In Ceresdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €204.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tweede Boerendiep 4 en wat betekent dat?

Tweede Boerendiep 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-01-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.12 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ceresdorp?

De wijk Ceresdorp in Musselkanaal (Groningen) kenmerkt zich door 930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €204.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ceresdorp?

Vanuit Tweede Boerendiep 4 in Ceresdorp bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 20.4 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ceresdorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Tweede Boerendiep 4: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.6 km.