Streetview Beukenhof 18 Musselkanaal

Beukenhof 18, 9581 DH Musselkanaal

59 m² Bouwjaar 1994 Label A

Beukenhof 18 is een appartement in Musselkanaal, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
59 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Beukenhof 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beukenhof 18

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.11
CO₂-emissie
1684.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Musselkanaal

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

20 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.8 km

Buurtinformatie in Musselkanaal

1160 Inwoners
545 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
612 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde Musselkanaal Zuid
66% Koopwoningen
1.054 Inwoners per km²

Locatie van Beukenhof 18

Vergelijkbare woningen in Musselkanaal

Veelgestelde vragen over Beukenhof 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Beukenhof 18?

De gemiddelde woningwaarde in Musselkanaal Zuid is €264.000. Dat komt neer op circa €4.475 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beukenhof 18 zich tot de wijk Musselkanaal Zuid?

Beukenhof 18 is een appartement van 59 m² in de wijk Musselkanaal Zuid. De buurt telt 612 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.054 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beukenhof 18?

Beukenhof 18 is een appartement in Musselkanaal Zuid, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Beukenhof 18 vergeleken met de buurt?

Beukenhof 18 heeft 59 m² woonoppervlakte. In Musselkanaal Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beukenhof 18 en wat betekent dat?

Beukenhof 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-06-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1684.98 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Musselkanaal Zuid?

De wijk Musselkanaal Zuid in Musselkanaal (Groningen) kenmerkt zich door 1.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Musselkanaal Zuid?

Vanuit Beukenhof 18 in Musselkanaal Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 20 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Musselkanaal Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Beukenhof 18: ziekenhuis op 11.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 6.5 km.