Streetview Magnoliastraat 49 Musselkanaal

Magnoliastraat 49, 9581 CV Musselkanaal

123 m² Bouwjaar 1976 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Magnoliastraat 49 is een woonhuis in Musselkanaal, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 439 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €204.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
439 m²
Inhoud
519 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Magnoliastraat 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Magnoliastraat 49

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Musselkanaal

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

20.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Musselkanaal

3600 Inwoners
1735 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1854 Woningvoorraad
€204.000 Gem. woningwaarde Musselkanaal Centrum
49% Koopwoningen
1.906 Inwoners per km²

Locatie van Magnoliastraat 49

Vergelijkbare woningen in Musselkanaal

Veelgestelde vragen over Magnoliastraat 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Magnoliastraat 49?

De prijsindicatie voor Magnoliastraat 49 ligt rond €175.000 tot €225.000. De gemiddelde woningwaarde in Musselkanaal Centrum is €204.000. Dat komt neer op circa €1.659 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Magnoliastraat 49 zich tot de wijk Musselkanaal Centrum?

Magnoliastraat 49 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Musselkanaal Centrum. De buurt telt 1.854 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.906 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Magnoliastraat 49?

Magnoliastraat 49 is een woonhuis in Musselkanaal Centrum, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Magnoliastraat 49 vergeleken met de buurt?

Magnoliastraat 49 heeft 123 m² woonoppervlakte en 519 m³ inhoud. Het perceel is 439 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Musselkanaal Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €204.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Magnoliastraat 49 en wat betekent dat?

Magnoliastraat 49 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-07-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Magnoliastraat 49?

Magnoliastraat 49 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Musselkanaal Centrum?

De wijk Musselkanaal Centrum in Musselkanaal (Groningen) kenmerkt zich door 3.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €204.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Musselkanaal Centrum?

Vanuit Magnoliastraat 49 in Musselkanaal Centrum bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 20.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.