Streetview Constantijn Huygenslaan 12 Muiden

Constantijn Huygenslaan 12, 1398 XH Muiden

90 m² Bouwjaar 1963 Label D

Constantijn Huygenslaan 12 is een woonhuis in Muiden, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €497.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
90 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Constantijn Huygenslaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Constantijn Huygenslaan 12

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
1.93
CO₂-emissie
5772.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Muiden

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

9.4 km

Buurtinformatie in Muiden

1245 Inwoners
635 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
649 Woningvoorraad
€497.000 Gem. woningwaarde Vesting Muiden
58% Koopwoningen
4.148 Inwoners per km²

Locatie van Constantijn Huygenslaan 12

Vergelijkbare woningen in Muiden

Veelgestelde vragen over Constantijn Huygenslaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Constantijn Huygenslaan 12?

De gemiddelde woningwaarde in Vesting Muiden is €497.000. Dat komt neer op circa €5.522 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Constantijn Huygenslaan 12 zich tot de wijk Vesting Muiden?

Constantijn Huygenslaan 12 is een woonhuis van 90 m² in de wijk Vesting Muiden. De buurt telt 649 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.148 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Constantijn Huygenslaan 12?

Constantijn Huygenslaan 12 is een woonhuis in Vesting Muiden, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Constantijn Huygenslaan 12 vergeleken met de buurt?

Constantijn Huygenslaan 12 heeft 90 m² woonoppervlakte. In Vesting Muiden ligt de gemiddelde woningwaarde op €497.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Constantijn Huygenslaan 12 en wat betekent dat?

Constantijn Huygenslaan 12 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-11-01. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 5772.67 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Vesting Muiden?

De wijk Vesting Muiden in Muiden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €497.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vesting Muiden?

Vanuit Constantijn Huygenslaan 12 in Vesting Muiden bereik je: supermarkt op 3.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vesting Muiden?