Streetview Doctor Abraham Kuyperstraat 34 Moordrecht

Doctor Abraham Kuyperstraat 34, 2841 CJ Moordrecht

99 m² Bouwjaar 1961 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Doctor Abraham Kuyperstraat 34 is een woonhuis in Moordrecht, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 183 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €354.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
183 m²
Inhoud
352 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Doctor Abraham Kuyperstraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Doctor Abraham Kuyperstraat 34

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
176.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
200.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.6%
CO₂-emissie
35.74 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Moordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Moordrecht

2400 Inwoners
945 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
932 Woningvoorraad
€354.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenbuurt/Vijfakkers
67% Koopwoningen
7.659 Inwoners per km²

Locatie van Doctor Abraham Kuyperstraat 34

Vergelijkbare woningen in Moordrecht

Veelgestelde vragen over Doctor Abraham Kuyperstraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Doctor Abraham Kuyperstraat 34?

De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt/Vijfakkers is €354.000. Dat komt neer op circa €3.576 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Doctor Abraham Kuyperstraat 34 zich tot de wijk Staatsliedenbuurt/Vijfakkers?

Doctor Abraham Kuyperstraat 34 is een woonhuis van 99 m² in de wijk Staatsliedenbuurt/Vijfakkers. De buurt telt 932 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.659 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Doctor Abraham Kuyperstraat 34?

Doctor Abraham Kuyperstraat 34 is een woonhuis in Staatsliedenbuurt/Vijfakkers, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Doctor Abraham Kuyperstraat 34 vergeleken met de buurt?

Doctor Abraham Kuyperstraat 34 heeft 99 m² woonoppervlakte en 352 m³ inhoud. Het perceel is 183 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Staatsliedenbuurt/Vijfakkers ligt de gemiddelde woningwaarde op €354.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Doctor Abraham Kuyperstraat 34 en wat betekent dat?

Doctor Abraham Kuyperstraat 34 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-01-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Doctor Abraham Kuyperstraat 34?

Doctor Abraham Kuyperstraat 34 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenbuurt/Vijfakkers?

De wijk Staatsliedenbuurt/Vijfakkers in Moordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €354.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.