Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1969
- Woonoppervlakte
- 195 m²
- Perceeloppervlakte
- 2375 m²
Hendrik van Nassaulaan 31 is een woonhuis in Mook, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m² en een perceel van 2375 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €735.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hendrik van Nassaulaan 31
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.3 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
2.3 kmMiddelbare school
3.3 kmApotheek
3.4 kmZiekenhuis
10.8 kmRestaurant
2.2 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
4.7 kmDe prijsindicatie voor Hendrik van Nassaulaan 31 ligt rond €445.000 tot €545.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Bisselt is €735.000. Dat komt neer op circa €3.769 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHendrik van Nassaulaan 31 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Verspreide huizen Bisselt. De buurt telt 127 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 60 inwoners per km².
Hendrik van Nassaulaan 31 is een woonhuis in Verspreide huizen Bisselt, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Hendrik van Nassaulaan 31 heeft 195 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2375 m². In Verspreide huizen Bisselt ligt de gemiddelde woningwaarde op €735.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hendrik van Nassaulaan 31 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-05-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Verspreide huizen Bisselt in Mook (Limburg) kenmerkt zich door 235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €735.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Hendrik van Nassaulaan 31 in Verspreide huizen Bisselt bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hendrik van Nassaulaan 31: ziekenhuis op 10.8 km, apotheek op 3.4 km, kinderdagverblijf op 2.3 km, middelbare school op 3.3 km.