Herenhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Golfslag 3 Monster

Golfslag 3, 2681 XV Monster

154 m² Bouwjaar 2006 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Golfslag 3 is een herenhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Monster, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 208 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €496.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
208 m²
Inhoud
551 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€745.000 tot €845.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Golfslag 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Golfslag 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
88.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
134.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.77 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (75.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Dakterras
Ja

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Monster

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

12.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

12.6 km

Buurtinformatie in Monster

1875 Inwoners
745 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
752 Woningvoorraad
€496.000 Gem. woningwaarde Grote Geest en Molenwijk
81% Koopwoningen
4.542 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Golfslag 3

Vergelijkbare woningen in Monster

Veelgestelde vragen over Golfslag 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Golfslag 3?

De prijsindicatie voor Golfslag 3 ligt rond €745.000 tot €845.000. De gemiddelde woningwaarde in Grote Geest en Molenwijk is €496.000. Dat komt neer op circa €3.221 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Golfslag 3 zich tot de wijk Grote Geest en Molenwijk?

Golfslag 3 is een herenhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 154 m² in de wijk Grote Geest en Molenwijk. De buurt telt 752 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.542 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Golfslag 3?

Golfslag 3 is een herenhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Grote Geest en Molenwijk, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Golfslag 3 vergeleken met de buurt?

Golfslag 3 heeft 154 m² woonoppervlakte en 551 m³ inhoud. Het perceel is 208 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Grote Geest en Molenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €496.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Golfslag 3 en wat betekent dat?

Golfslag 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-08-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Golfslag 3?

Golfslag 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 75 m².

Hoe is de woningmarkt in Grote Geest en Molenwijk?

De wijk Grote Geest en Molenwijk in Monster (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €496.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Grote Geest en Molenwijk?

Vanuit Golfslag 3 in Grote Geest en Molenwijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 12.4 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Grote Geest en Molenwijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Golfslag 3: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Grote Geest en Molenwijk?

Recreatie nabij Grote Geest en Molenwijk: restaurant (0.7 km), cafe (0.9 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Golfslag 3?

Golfslag 3 is verkocht in de periode 2023 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €745.000 tot €845.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Grote Geest en Molenwijk is €496.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Golfslag 3?

Een woningrapport voor Golfslag 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Grote Geest en Molenwijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2006, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen