Streetview Golfslag 25 Monster

Golfslag 25, 2681 XV Monster

155 m² Bouwjaar 2006 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Golfslag 25 is een woonhuis in Monster, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 203 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €496.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
203 m²
Inhoud
552 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Golfslag 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Golfslag 25

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Monster

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

12.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

12.6 km

Buurtinformatie in Monster

1875 Inwoners
745 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
752 Woningvoorraad
€496.000 Gem. woningwaarde Grote Geest en Molenwijk
81% Koopwoningen
4.542 Inwoners per km²

Locatie van Golfslag 25

Vergelijkbare woningen in Monster

Veelgestelde vragen over Golfslag 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Golfslag 25?

De prijsindicatie voor Golfslag 25 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Grote Geest en Molenwijk is €496.000. Dat komt neer op circa €3.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Golfslag 25 zich tot de wijk Grote Geest en Molenwijk?

Golfslag 25 is een woonhuis van 155 m² in de wijk Grote Geest en Molenwijk. De buurt telt 752 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.542 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Golfslag 25?

Golfslag 25 is een woonhuis in Grote Geest en Molenwijk, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Golfslag 25 vergeleken met de buurt?

Golfslag 25 heeft 155 m² woonoppervlakte en 552 m³ inhoud. Het perceel is 203 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Grote Geest en Molenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €496.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Golfslag 25 en wat betekent dat?

Golfslag 25 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Golfslag 25?

Golfslag 25 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Grote Geest en Molenwijk?

De wijk Grote Geest en Molenwijk in Monster (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €496.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Grote Geest en Molenwijk?

Vanuit Golfslag 25 in Grote Geest en Molenwijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 12.4 km, snelwegoprit op 0.4 km.