Penthouse Duinvallei 3 Monster

Duinvallei 3, 2681 XA Monster

66 m² Bouwjaar 1998 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Duinvallei 3 is een penthouse in Monster, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €496.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
66 m²
Inhoud
231 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Duinvallei 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duinvallei 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
120.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
155.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.8%
CO₂-emissie
27.36 kg/m²

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

12.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

12.6 km

Buurtinformatie in Monster

1875 Inwoners
745 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
752 Woningvoorraad
€496.000 Gem. woningwaarde Grote Geest en Molenwijk
81% Koopwoningen
4.542 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Duinvallei 3

Vergelijkbare woningen in Monster

Veelgestelde vragen over Duinvallei 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Duinvallei 3?

De prijsindicatie voor Duinvallei 3 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Grote Geest en Molenwijk is €496.000. Dat komt neer op circa €7.515 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duinvallei 3 zich tot de wijk Grote Geest en Molenwijk?

Duinvallei 3 is een penthouse van 66 m² in de wijk Grote Geest en Molenwijk. De buurt telt 752 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.542 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duinvallei 3?

Duinvallei 3 is een penthouse in Grote Geest en Molenwijk, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Duinvallei 3 vergeleken met de buurt?

Duinvallei 3 heeft 66 m² woonoppervlakte en 231 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Grote Geest en Molenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €496.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duinvallei 3 en wat betekent dat?

Duinvallei 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-01-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Duinvallei 3?

Duinvallei 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Grote Geest en Molenwijk?

De wijk Grote Geest en Molenwijk in Monster (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €496.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Grote Geest en Molenwijk?

Vanuit Duinvallei 3 in Grote Geest en Molenwijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 12.4 km, snelwegoprit op 0.4 km.