Bovenwoning Heijdseweg 54 Monster

Heijdseweg 54, 2681 VN Monster

98 m² Bouwjaar 2009 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Heijdseweg 54 is een bovenwoning in Monster, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €496.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
98 m²
Inhoud
320 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2026 tot 2029
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Heijdseweg 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heijdseweg 54

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
65.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
112.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
20.74 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

12.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

12.6 km

Buurtinformatie in Monster

1875 Inwoners
745 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
752 Woningvoorraad
€496.000 Gem. woningwaarde Grote Geest en Molenwijk
81% Koopwoningen
4.542 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heijdseweg 54

Vergelijkbare woningen in Monster

Veelgestelde vragen over Heijdseweg 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Heijdseweg 54?

De prijsindicatie voor Heijdseweg 54 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Grote Geest en Molenwijk is €496.000. Dat komt neer op circa €5.061 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heijdseweg 54 zich tot de wijk Grote Geest en Molenwijk?

Heijdseweg 54 is een bovenwoning van 98 m² in de wijk Grote Geest en Molenwijk. De buurt telt 752 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.542 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heijdseweg 54?

Heijdseweg 54 is een bovenwoning in Grote Geest en Molenwijk, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Heijdseweg 54 vergeleken met de buurt?

Heijdseweg 54 heeft 98 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Grote Geest en Molenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €496.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heijdseweg 54 en wat betekent dat?

Heijdseweg 54 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heijdseweg 54?

Heijdseweg 54 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Grote Geest en Molenwijk?

De wijk Grote Geest en Molenwijk in Monster (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €496.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Grote Geest en Molenwijk?

Vanuit Heijdseweg 54 in Grote Geest en Molenwijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 12.4 km, snelwegoprit op 0.4 km.