Eengezinswoning, eindwoning Zeearend 24 Monster

Zeearend 24, 2681 VL Monster

96 m² Bouwjaar 1993 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Zeearend 24 is een eengezinswoning, eindwoning in Monster, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 114 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
114 m²
Inhoud
347 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Zeearend 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeearend 24

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
107.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
169.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.08 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (52.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

11.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Monster

3405 Inwoners
1465 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1433 Woningvoorraad
€365.000 Gem. woningwaarde Kleine Geest en Molenwijk
84% Koopwoningen
8.099 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zeearend 24

Vergelijkbare woningen in Monster

Veelgestelde vragen over Zeearend 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeearend 24?

De prijsindicatie voor Zeearend 24 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Kleine Geest en Molenwijk is €365.000. Dat komt neer op circa €3.802 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeearend 24 zich tot de wijk Kleine Geest en Molenwijk?

Zeearend 24 is een eengezinswoning, eindwoning van 96 m² in de wijk Kleine Geest en Molenwijk. De buurt telt 1.433 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.099 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeearend 24?

Zeearend 24 is een eengezinswoning, eindwoning in Kleine Geest en Molenwijk, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Zeearend 24 vergeleken met de buurt?

Zeearend 24 heeft 96 m² woonoppervlakte en 347 m³ inhoud. Het perceel is 114 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Kleine Geest en Molenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeearend 24 en wat betekent dat?

Zeearend 24 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-05-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zeearend 24?

Zeearend 24 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 52 m².

Hoe is de woningmarkt in Kleine Geest en Molenwijk?

De wijk Kleine Geest en Molenwijk in Monster (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €365.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kleine Geest en Molenwijk?

Vanuit Zeearend 24 in Kleine Geest en Molenwijk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 11.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.