Streetview Rijnweg 340 Monster

Rijnweg 340, 2681 SZ Monster

174 m² Bouwjaar 2002

Rijnweg 340 is een woonhuis in Monster, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m² en een perceel van 865 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €674.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
865 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Rijnweg 340

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Monster

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

10.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

10 km

Buurtinformatie in Monster

570 Inwoners
240 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
199 Woningvoorraad
€674.000 Gem. woningwaarde Westlandse Zoom De Duinen
79% Koopwoningen
529 Inwoners per km²

Locatie van Rijnweg 340

Vergelijkbare woningen in Monster

Veelgestelde vragen over Rijnweg 340

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnweg 340?

De gemiddelde woningwaarde in Westlandse Zoom De Duinen is €674.000. Dat komt neer op circa €3.874 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnweg 340 zich tot de wijk Westlandse Zoom De Duinen?

Rijnweg 340 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Westlandse Zoom De Duinen. De buurt telt 199 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 529 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnweg 340?

Rijnweg 340 is een woonhuis in Westlandse Zoom De Duinen, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Rijnweg 340 vergeleken met de buurt?

Rijnweg 340 heeft 174 m² woonoppervlakte. Het perceel is 865 m². In Westlandse Zoom De Duinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €674.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Westlandse Zoom De Duinen?

De wijk Westlandse Zoom De Duinen in Monster (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €674.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westlandse Zoom De Duinen?

Vanuit Rijnweg 340 in Westlandse Zoom De Duinen bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 10.2 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Westlandse Zoom De Duinen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rijnweg 340: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 3.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Westlandse Zoom De Duinen?

Recreatie nabij Westlandse Zoom De Duinen: restaurant (1.7 km), cafe (2.9 km).