Eengezinswoning, hoekwoning Rijnweg 152 Monster

Rijnweg 152, 2681 ST Monster

88 m² Bouwjaar 1932 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Rijnweg 152 is een eengezinswoning, hoekwoning in Monster, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m², een perceel van 184 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
88 m²
Perceeloppervlakte
184 m²
Inhoud
311 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rijnweg 152

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnweg 152

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
245.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
339.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
62.43 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (61.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

11.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Monster

3405 Inwoners
1465 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1433 Woningvoorraad
€365.000 Gem. woningwaarde Kleine Geest en Molenwijk
84% Koopwoningen
8.099 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijnweg 152

Vergelijkbare woningen in Monster

Veelgestelde vragen over Rijnweg 152

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnweg 152?

De prijsindicatie voor Rijnweg 152 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Kleine Geest en Molenwijk is €365.000. Dat komt neer op circa €4.148 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnweg 152 zich tot de wijk Kleine Geest en Molenwijk?

Rijnweg 152 is een eengezinswoning, hoekwoning van 88 m² in de wijk Kleine Geest en Molenwijk. De buurt telt 1.433 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.099 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnweg 152?

Rijnweg 152 is een eengezinswoning, hoekwoning in Kleine Geest en Molenwijk, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijnweg 152 vergeleken met de buurt?

Rijnweg 152 heeft 88 m² woonoppervlakte en 311 m³ inhoud. Het perceel is 184 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Kleine Geest en Molenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnweg 152 en wat betekent dat?

Rijnweg 152 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-06-03. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 62.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijnweg 152?

Rijnweg 152 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 61 m².

Hoe is de woningmarkt in Kleine Geest en Molenwijk?

De wijk Kleine Geest en Molenwijk in Monster (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €365.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kleine Geest en Molenwijk?