Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 201 m²
- Perceeloppervlakte
- 353 m²
- Inhoud
- 696 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 5
Pastoor Müskenshof 19 is een woonhuis in Moergestel, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m², een perceel van 353 m² en 10 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €451.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pastoor Müskenshof 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
5.5 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
3.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Omg. Prinsessenbuurt is €451.000. Dat komt neer op circa €2.244 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPastoor Müskenshof 19 is een woonhuis van 201 m² in de wijk Omg. Prinsessenbuurt. De buurt telt 2.264 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.671 inwoners per km².
Pastoor Müskenshof 19 is een woonhuis in Omg. Prinsessenbuurt, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Pastoor Müskenshof 19 heeft 201 m² woonoppervlakte en 696 m³ inhoud. Het perceel is 353 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Omg. Prinsessenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €451.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pastoor Müskenshof 19 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Pastoor Müskenshof 19 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Omg. Prinsessenbuurt in Moergestel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €451.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Pastoor Müskenshof 19 in Omg. Prinsessenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 1 km.