Tussenwoning Steenweg 71 Moerdijk

Steenweg 71, 4781 AM Moerdijk

147 m² Bouwjaar 1861 4 kamers 3 slaapkamers Label A++

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Steenweg 71 is een tussenwoning in Moerdijk, gebouwd in 1861. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 157 m² en 4 kamers. Het energielabel is A++.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1861
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
157 m²
Inhoud
533 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Vraagprijs
€ 388.800
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2019
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Steenweg 71

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steenweg 71

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
127.31 kWh/m²
CO₂-emissie
11.93 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (87.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Moerdijk

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,4 km
Dagelijks

Supermarkt

7,2 km
Gezondheid

Huisarts

5,9 km
Vervoer

Treinstation

3,9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8 km
Gezondheid

Apotheek

5,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13,2 km
Horeca

Restaurant

0,5 km
Horeca

Café

2,2 km
Cultuur

Bibliotheek

6,5 km
Cultuur

Bioscoop

15,9 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Moerdijk

Steenweg 71 ligt in de buurt Moerdijk in Moerdijk. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.010 inwoners en 475 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 64% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 319.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 7,2 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 5,9 km tot een huisarts.

1010 Inwoners
475 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
475 Woningvoorraad
€319.000 Gem. WOZ-waarde Moerdijk
64% Koopwoningen
2.063 Inwoners per km²

Locatie van Steenweg 71

Vergelijkbare woningen in Moerdijk

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Moerdijk. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Steenweg 71

Wat is de geschatte woningwaarde van Steenweg 71?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Moerdijk €319.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steenweg 71 zich tot de CBS-buurt Moerdijk?

Steenweg 71 is een tussenwoning van 147 m² in de CBS-buurt Moerdijk. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 475 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.063 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steenweg 71?

Steenweg 71 is een tussenwoning in Moerdijk, gebouwd in 1861 (165 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Steenweg 71 vergeleken met de buurt?

Steenweg 71 heeft 147 m² woonoppervlakte en 533 m³ inhoud. Het perceel is 157 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Moerdijk €319.000.

Wat is het energielabel van Steenweg 71 en wat betekent dat?

Steenweg 71 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-08-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Steenweg 71?

Steenweg 71 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 87 m².

Hoe is de woningmarkt in Moerdijk?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Moerdijk in Moerdijk (Noord-Brabant) 1.010 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €319.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Moerdijk?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Moerdijk in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 7,2 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 5,9 km tot een huisarts, 3,9 km tot een treinstation, 1,4 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Moerdijk?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Moerdijk in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 13,2 km tot een ziekenhuis, 5,9 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 8 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Moerdijk?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Moerdijk in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 2,2 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Steenweg 71?

Steenweg 71 is verkocht in de periode 2016 tot 2019. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Moerdijk €319.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Steenweg 71?

Een woningrapport voor Steenweg 71 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Moerdijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1861, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Moerdijk presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars