Eengezinswoning, vrijstaande woning Heerbaan 95 Millingen aan de Rijn

Heerbaan 95, 6566 EE Millingen aan de Rijn

338 m² Bouwjaar 1979 8 kamers 7 slaapkamers Label A

Heerbaan 95 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Millingen aan de Rijn, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 338 m², een perceel van 525 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
338 m²
Perceeloppervlakte
525 m²
Inhoud
1462 m³
Kamers
8
Slaapkamers
7
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Heerbaan 95

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heerbaan 95

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
132.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.2%
CO₂-emissie
26.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Millingen aan de Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

16.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

13.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

15.3 km

Buurtinformatie in Millingen aan de Rijn

2925 Inwoners
1275 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1321 Woningvoorraad
€282.000 Gem. woningwaarde Millingen aan de Rijn-West
70% Koopwoningen
2.435 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heerbaan 95

Vergelijkbare woningen in Millingen aan de Rijn

Veelgestelde vragen over Heerbaan 95

Wat is de geschatte woningwaarde van Heerbaan 95?

De prijsindicatie voor Heerbaan 95 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Millingen aan de Rijn-West is €282.000. Dat komt neer op circa €834 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heerbaan 95 zich tot de wijk Millingen aan de Rijn-West?

Heerbaan 95 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 338 m² in de wijk Millingen aan de Rijn-West. De buurt telt 1.321 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heerbaan 95?

Heerbaan 95 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Millingen aan de Rijn-West, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Heerbaan 95 vergeleken met de buurt?

Heerbaan 95 heeft 338 m² woonoppervlakte en 1462 m³ inhoud. Het perceel is 525 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Millingen aan de Rijn-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heerbaan 95 en wat betekent dat?

Heerbaan 95 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heerbaan 95?

Heerbaan 95 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Millingen aan de Rijn-West?

De wijk Millingen aan de Rijn-West in Millingen aan de Rijn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Millingen aan de Rijn-West?