Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 504 m²
- Perceeloppervlakte
- 4050 m²
- Inhoud
- 3811 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Gagelweg 3 is een niet-woning in Mill, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 504 m² en een perceel van 4050 m². Het energielabel is A.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gagelweg 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
1,7 kmSupermarkt
2,3 kmHuisarts
1,8 kmTreinstation
11,1 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
1,5 kmMiddelbare school
1,9 kmApotheek
2,3 kmZiekenhuis
12,6 kmRestaurant
0,8 kmCafé
1,7 kmBibliotheek
2,3 kmBioscoop
10,9 kmGagelweg 3 ligt in de buurt Meren-De Gagel buitengebied in Mill. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 480 inwoners en 185 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 84% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 555.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 2,3 km tot een supermarkt, 1,7 km tot een basisschool en 1,8 km tot een huisarts.
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Meren-De Gagel buitengebied €555.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGagelweg 3 is een niet-woning van 504 m² in de CBS-buurt Meren-De Gagel buitengebied. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 185 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 94 inwoners per km².
Gagelweg 3 is een niet-woning in Meren-De Gagel buitengebied, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Gagelweg 3 heeft 504 m² woonoppervlakte en 3811 m³ inhoud. Het perceel is 4050 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Meren-De Gagel buitengebied €555.000.
Gagelweg 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-03-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.62 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Meren-De Gagel buitengebied in Mill (Noord-Brabant) 480 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €555.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Meren-De Gagel buitengebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,3 km tot een supermarkt, 1,7 km tot een basisschool, 1,8 km tot een huisarts, 11,1 km tot een treinstation, 3 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Meren-De Gagel buitengebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 12,6 km tot een ziekenhuis, 2,3 km tot een apotheek, 1,5 km tot een kinderdagverblijf, 1,9 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Meren-De Gagel buitengebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 1,7 km tot een café.
Een woningrapport voor Gagelweg 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Meren-De Gagel buitengebied. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2004, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Mill presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.