Streetview Burgemeester Verstraatenlaan 14 Mill

Burgemeester Verstraatenlaan 14, 5451 BR Mill

66 m² Bouwjaar 1870 Label D

Burgemeester Verstraatenlaan 14 is een woonhuis in Mill, gebouwd in 1870. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €311.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1870
Woonoppervlakte
66 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Verstraatenlaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Verstraatenlaan 14

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
153.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
269.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
3.5%
CO₂-emissie
63.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Mill

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

9.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

9.9 km

Buurtinformatie in Mill

1960 Inwoners
980 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1005 Woningvoorraad
€311.000 Gem. woningwaarde Mill-Centrum
54% Koopwoningen
2.220 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Verstraatenlaan 14

Vergelijkbare woningen in Mill

Veelgestelde vragen over Burgemeester Verstraatenlaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Verstraatenlaan 14?

De gemiddelde woningwaarde in Mill-Centrum is €311.000. Dat komt neer op circa €4.712 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Verstraatenlaan 14 zich tot de wijk Mill-Centrum?

Burgemeester Verstraatenlaan 14 is een woonhuis van 66 m² in de wijk Mill-Centrum. De buurt telt 1.005 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.220 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Verstraatenlaan 14?

Burgemeester Verstraatenlaan 14 is een woonhuis in Mill-Centrum, gebouwd in 1870 (156 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Verstraatenlaan 14 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Verstraatenlaan 14 heeft 66 m² woonoppervlakte. In Mill-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €311.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Verstraatenlaan 14 en wat betekent dat?

Burgemeester Verstraatenlaan 14 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-08-16. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 63.16 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Mill-Centrum?

De wijk Mill-Centrum in Mill (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €311.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mill-Centrum?

Vanuit Burgemeester Verstraatenlaan 14 in Mill-Centrum bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 9.8 km, snelwegoprit op 1.9 km.