Streetview Hertoglaan 40 Mijnsheerenland

Hertoglaan 40, 3271 TL Mijnsheerenland

119 m² Bouwjaar 1997 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Hertoglaan 40 is een woonhuis in Mijnsheerenland, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 149 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
149 m²
Inhoud
314 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hertoglaan 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hertoglaan 40

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Mijnsheerenland

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

11.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

14.4 km

Buurtinformatie in Mijnsheerenland

4120 Inwoners
1700 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1714 Woningvoorraad
€471.000 Gem. woningwaarde Mijnsheerenland Woonkern
80% Koopwoningen
2.866 Inwoners per km²

Locatie van Hertoglaan 40

Vergelijkbare woningen in Mijnsheerenland

Veelgestelde vragen over Hertoglaan 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Hertoglaan 40?

De prijsindicatie voor Hertoglaan 40 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Mijnsheerenland Woonkern is €471.000. Dat komt neer op circa €3.958 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hertoglaan 40 zich tot de wijk Mijnsheerenland Woonkern?

Hertoglaan 40 is een woonhuis van 119 m² in de wijk Mijnsheerenland Woonkern. De buurt telt 1.714 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.866 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hertoglaan 40?

Hertoglaan 40 is een woonhuis in Mijnsheerenland Woonkern, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hertoglaan 40 vergeleken met de buurt?

Hertoglaan 40 heeft 119 m² woonoppervlakte en 314 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Mijnsheerenland Woonkern ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hertoglaan 40 en wat betekent dat?

Hertoglaan 40 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-11-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hertoglaan 40?

Hertoglaan 40 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Mijnsheerenland Woonkern?

De wijk Mijnsheerenland Woonkern in Mijnsheerenland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mijnsheerenland Woonkern?

Vanuit Hertoglaan 40 in Mijnsheerenland Woonkern bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 11.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.