Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1982
- Woonoppervlakte
- 98 m²
Frederik van Eedenstraat 5 is een woonhuis in Mijnsheerenland, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Frederik van Eedenstraat 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
11.4 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
5.2 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
8.8 kmRestaurant
2.7 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
14.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Mijnsheerenland Woonkern is €471.000. Dat komt neer op circa €4.806 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFrederik van Eedenstraat 5 is een woonhuis van 98 m² in de wijk Mijnsheerenland Woonkern. De buurt telt 1.714 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.866 inwoners per km².
Frederik van Eedenstraat 5 is een woonhuis in Mijnsheerenland Woonkern, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Frederik van Eedenstraat 5 heeft 98 m² woonoppervlakte. In Mijnsheerenland Woonkern ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Frederik van Eedenstraat 5 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-10-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4122.34 kg/jaar.
De wijk Mijnsheerenland Woonkern in Mijnsheerenland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Frederik van Eedenstraat 5 in Mijnsheerenland Woonkern bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 11.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Frederik van Eedenstraat 5: ziekenhuis op 8.8 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 5.2 km.