Streetview Brabersweg 4 Mijnsheerenland

Brabersweg 4, 3271 LD Mijnsheerenland

250 m² Bouwjaar 1723 6 kamers Label D

Brabersweg 4 is een woonhuis in Mijnsheerenland, gebouwd in 1723. De woning heeft een woonoppervlakte van 250 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €448.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1723
Woonoppervlakte
250 m²
Inhoud
1370 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Brabersweg 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brabersweg 4

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Mijnsheerenland

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

12.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.3 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

13.6 km

Buurtinformatie in Mijnsheerenland

640 Inwoners
255 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
260 Woningvoorraad
€448.000 Gem. woningwaarde Mijnsheerenland Buitengebied
87% Koopwoningen
46 Inwoners per km²

Locatie van Brabersweg 4

Vergelijkbare woningen in Mijnsheerenland

Veelgestelde vragen over Brabersweg 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Brabersweg 4?

De prijsindicatie voor Brabersweg 4 ligt rond €680.000 tot €780.000. De gemiddelde woningwaarde in Mijnsheerenland Buitengebied is €448.000. Dat komt neer op circa €1.792 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brabersweg 4 zich tot de wijk Mijnsheerenland Buitengebied?

Brabersweg 4 is een woonhuis van 250 m² in de wijk Mijnsheerenland Buitengebied. De buurt telt 260 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 46 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brabersweg 4?

Brabersweg 4 is een woonhuis in Mijnsheerenland Buitengebied, gebouwd in 1723 (303 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Brabersweg 4 vergeleken met de buurt?

Brabersweg 4 heeft 250 m² woonoppervlakte en 1370 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Mijnsheerenland Buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €448.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brabersweg 4 en wat betekent dat?

Brabersweg 4 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Brabersweg 4?

Brabersweg 4 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Mijnsheerenland Buitengebied?

De wijk Mijnsheerenland Buitengebied in Mijnsheerenland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 640 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €448.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mijnsheerenland Buitengebied?

Vanuit Brabersweg 4 in Mijnsheerenland Buitengebied bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 12.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.