Streetview ter Kuilestraat 7 Mijnsheerenland

ter Kuilestraat 7, 3271 BV Mijnsheerenland

55 m² Bouwjaar 1910 3 kamers 2 slaapkamers Label C

ter Kuilestraat 7 is een woonhuis in Mijnsheerenland, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m², een perceel van 152 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
55 m²
Perceeloppervlakte
152 m²
Inhoud
190 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor ter Kuilestraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel ter Kuilestraat 7

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
142.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
196.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.9%
CO₂-emissie
34.97 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Mijnsheerenland

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

11.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

14.4 km

Buurtinformatie in Mijnsheerenland

4120 Inwoners
1700 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1714 Woningvoorraad
€471.000 Gem. woningwaarde Mijnsheerenland Woonkern
80% Koopwoningen
2.866 Inwoners per km²

Locatie van ter Kuilestraat 7

Vergelijkbare woningen in Mijnsheerenland

Veelgestelde vragen over ter Kuilestraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van ter Kuilestraat 7?

De gemiddelde woningwaarde in Mijnsheerenland Woonkern is €471.000. Dat komt neer op circa €8.564 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt ter Kuilestraat 7 zich tot de wijk Mijnsheerenland Woonkern?

ter Kuilestraat 7 is een woonhuis van 55 m² in de wijk Mijnsheerenland Woonkern. De buurt telt 1.714 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.866 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op ter Kuilestraat 7?

ter Kuilestraat 7 is een woonhuis in Mijnsheerenland Woonkern, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is ter Kuilestraat 7 vergeleken met de buurt?

ter Kuilestraat 7 heeft 55 m² woonoppervlakte en 190 m³ inhoud. Het perceel is 152 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Mijnsheerenland Woonkern ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van ter Kuilestraat 7 en wat betekent dat?

ter Kuilestraat 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van ter Kuilestraat 7?

ter Kuilestraat 7 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Mijnsheerenland Woonkern?

De wijk Mijnsheerenland Woonkern in Mijnsheerenland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mijnsheerenland Woonkern?