2-onder-1-kapwoning Raadhuislaan 49 Mijnsheerenland

Raadhuislaan 49, 3271 BS Mijnsheerenland

196 m² Bouwjaar 1977 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Raadhuislaan 49 is een 2-onder-1-kapwoning in Mijnsheerenland, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m², een perceel van 283 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
196 m²
Perceeloppervlakte
283 m²
Inhoud
517 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Raadhuislaan 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Raadhuislaan 49

Tuin
Ja (86.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Mijnsheerenland

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

11.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

14.4 km

Buurtinformatie in Mijnsheerenland

4120 Inwoners
1700 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1714 Woningvoorraad
€471.000 Gem. woningwaarde Mijnsheerenland Woonkern
80% Koopwoningen
2.866 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Raadhuislaan 49

Vergelijkbare woningen in Mijnsheerenland

Veelgestelde vragen over Raadhuislaan 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Raadhuislaan 49?

De prijsindicatie voor Raadhuislaan 49 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Mijnsheerenland Woonkern is €471.000. Dat komt neer op circa €2.403 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Raadhuislaan 49 zich tot de wijk Mijnsheerenland Woonkern?

Raadhuislaan 49 is een 2-onder-1-kapwoning van 196 m² in de wijk Mijnsheerenland Woonkern. De buurt telt 1.714 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.866 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Raadhuislaan 49?

Raadhuislaan 49 is een 2-onder-1-kapwoning in Mijnsheerenland Woonkern, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Raadhuislaan 49 vergeleken met de buurt?

Raadhuislaan 49 heeft 196 m² woonoppervlakte en 517 m³ inhoud. Het perceel is 283 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Mijnsheerenland Woonkern ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Raadhuislaan 49 en wat betekent dat?

Raadhuislaan 49 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Raadhuislaan 49?

Raadhuislaan 49 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 86 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Mijnsheerenland Woonkern?

De wijk Mijnsheerenland Woonkern in Mijnsheerenland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mijnsheerenland Woonkern?

Vanuit Raadhuislaan 49 in Mijnsheerenland Woonkern bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 11.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.