2-onder-1-kapwoning Prinses Irenelaan 3 Mijdrecht

Prinses Irenelaan 3, 3641 ER Mijdrecht

147 m² Bouwjaar 1939 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Prinses Irenelaan 3 is een 2-onder-1-kapwoning in Mijdrecht, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 283 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
283 m²
Inhoud
565 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€615.000 tot €715.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Prinses Irenelaan 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Irenelaan 3

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
180.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
244.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.76 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (83.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Mijdrecht

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

12.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

16.8 km

Buurtinformatie in Mijdrecht

1615 Inwoners
945 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
985 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Mijdrecht Dorp
43% Koopwoningen
4.619 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinses Irenelaan 3

Vergelijkbare woningen in Mijdrecht

Veelgestelde vragen over Prinses Irenelaan 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Irenelaan 3?

De prijsindicatie voor Prinses Irenelaan 3 ligt rond €615.000 tot €715.000. De gemiddelde woningwaarde in Mijdrecht Dorp is €374.000. Dat komt neer op circa €2.544 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Irenelaan 3 zich tot de wijk Mijdrecht Dorp?

Prinses Irenelaan 3 is een 2-onder-1-kapwoning van 147 m² in de wijk Mijdrecht Dorp. De buurt telt 985 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.619 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Irenelaan 3?

Prinses Irenelaan 3 is een 2-onder-1-kapwoning in Mijdrecht Dorp, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinses Irenelaan 3 vergeleken met de buurt?

Prinses Irenelaan 3 heeft 147 m² woonoppervlakte en 565 m³ inhoud. Het perceel is 283 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Mijdrecht Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Irenelaan 3 en wat betekent dat?

Prinses Irenelaan 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Irenelaan 3?

Prinses Irenelaan 3 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 83 m².

Hoe is de woningmarkt in Mijdrecht Dorp?

De wijk Mijdrecht Dorp in Mijdrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mijdrecht Dorp?