Vrijstaande woning Johannes van Lochemstraat 5 Mijdrecht

Johannes van Lochemstraat 5, 3641 AS Mijdrecht

117 m² Bouwjaar 1969 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Johannes van Lochemstraat 5 is een vrijstaande woning in Mijdrecht, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 368 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
368 m²
Inhoud
460 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€585.000 tot €685.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Johannes van Lochemstraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johannes van Lochemstraat 5

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
214.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
300.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
55.45 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Mijdrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

12.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

17.1 km

Buurtinformatie in Mijdrecht

3650 Inwoners
1620 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1635 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Proostdijland
46% Koopwoningen
7.288 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johannes van Lochemstraat 5

Vergelijkbare woningen in Mijdrecht

Veelgestelde vragen over Johannes van Lochemstraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Johannes van Lochemstraat 5?

De prijsindicatie voor Johannes van Lochemstraat 5 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Proostdijland is €351.000. Dat komt neer op circa €3.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johannes van Lochemstraat 5 zich tot de wijk Proostdijland?

Johannes van Lochemstraat 5 is een vrijstaande woning van 117 m² in de wijk Proostdijland. De buurt telt 1.635 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.288 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johannes van Lochemstraat 5?

Johannes van Lochemstraat 5 is een vrijstaande woning in Proostdijland, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Johannes van Lochemstraat 5 vergeleken met de buurt?

Johannes van Lochemstraat 5 heeft 117 m² woonoppervlakte en 460 m³ inhoud. Het perceel is 368 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Proostdijland ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johannes van Lochemstraat 5 en wat betekent dat?

Johannes van Lochemstraat 5 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-06-19. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johannes van Lochemstraat 5?

Johannes van Lochemstraat 5 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Proostdijland?

De wijk Proostdijland in Mijdrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Proostdijland?