Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 235 m²
- Perceeloppervlakte
- 5000 m²
Nieuw Almersdorperweg 11 A is een woonhuis in Middenmeer, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 235 m² en een perceel van 5000 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €544.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuw Almersdorperweg 11 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.6 kmSupermarkt
4.1 kmHuisarts
4.3 kmTreinstation
14.9 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
3.3 kmMiddelbare school
7.8 kmApotheek
4.5 kmZiekenhuis
15.1 kmRestaurant
3.8 kmCafé
3.9 kmBibliotheek
4.4 kmBioscoop
9.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Middenmeer is €544.000. Dat komt neer op circa €2.315 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuw Almersdorperweg 11 A is een woonhuis van 235 m² in de wijk Buitengebied Middenmeer. De buurt telt 179 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10 inwoners per km².
Nieuw Almersdorperweg 11 A is een woonhuis in Buitengebied Middenmeer, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Nieuw Almersdorperweg 11 A heeft 235 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5000 m². In Buitengebied Middenmeer ligt de gemiddelde woningwaarde op €544.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied Middenmeer in Middenmeer (Noord-Holland) kenmerkt zich door 560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €544.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Nieuw Almersdorperweg 11 A in Buitengebied Middenmeer bereik je: supermarkt op 4.1 km, basisschool op 3.6 km, huisarts op 4.3 km, treinstation op 14.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuw Almersdorperweg 11 A: ziekenhuis op 15.1 km, apotheek op 4.5 km, kinderdagverblijf op 3.3 km, middelbare school op 7.8 km.
Recreatie nabij Buitengebied Middenmeer: restaurant (3.8 km), cafe (3.9 km).
Een woningrapport voor Nieuw Almersdorperweg 11 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied Middenmeer. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2008, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.