Streetview John Coltranestraat 21 Middelburg

John Coltranestraat 21, 4337 XW Middelburg

123 m² Bouwjaar 2019 Label A

John Coltranestraat 21 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €476.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
123 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor John Coltranestraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel John Coltranestraat 21

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Middelburg

2035 Inwoners
640 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
632 Woningvoorraad
€476.000 Gem. woningwaarde Mortiere III
100% Koopwoningen
1.692 Inwoners per km²

Locatie van John Coltranestraat 21

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over John Coltranestraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van John Coltranestraat 21?

De gemiddelde woningwaarde in Mortiere III is €476.000. Dat komt neer op circa €3.870 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt John Coltranestraat 21 zich tot de wijk Mortiere III?

John Coltranestraat 21 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Mortiere III. De buurt telt 632 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.692 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op John Coltranestraat 21?

John Coltranestraat 21 is een woonhuis in Mortiere III, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is John Coltranestraat 21 vergeleken met de buurt?

John Coltranestraat 21 heeft 123 m² woonoppervlakte. In Mortiere III ligt de gemiddelde woningwaarde op €476.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van John Coltranestraat 21 en wat betekent dat?

John Coltranestraat 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-06-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Mortiere III?

De wijk Mortiere III in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €476.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mortiere III?

Vanuit John Coltranestraat 21 in Mortiere III bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Mortiere III?

Zorg en onderwijs in de buurt van John Coltranestraat 21: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 2.4 km.