Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 206 m²
- Perceeloppervlakte
- 423 m²
- Inhoud
- 800 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Jazzroute 12 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m², een perceel van 423 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €476.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jazzroute 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
2 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
1.8 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
8.8 kmDe prijsindicatie voor Jazzroute 12 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Mortiere III is €476.000. Dat komt neer op circa €2.311 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJazzroute 12 is een woonhuis van 206 m² in de wijk Mortiere III. De buurt telt 632 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.692 inwoners per km².
Jazzroute 12 is een woonhuis in Mortiere III, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Jazzroute 12 heeft 206 m² woonoppervlakte en 800 m³ inhoud. Het perceel is 423 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Mortiere III ligt de gemiddelde woningwaarde op €476.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jazzroute 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-04-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Jazzroute 12 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Mortiere III in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €476.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Jazzroute 12 in Mortiere III bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jazzroute 12: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 2.4 km.