Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 223 m²
- Perceeloppervlakte
- 508 m²
- Inhoud
- 729 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 6
John Lee Hookerstraat 8 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 223 m², een perceel van 508 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €476.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor John Lee Hookerstraat 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
2 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
1.8 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
8.8 kmDe prijsindicatie voor John Lee Hookerstraat 8 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Mortiere III is €476.000. Dat komt neer op circa €2.135 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJohn Lee Hookerstraat 8 is een woonhuis van 223 m² in de wijk Mortiere III. De buurt telt 632 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.692 inwoners per km².
John Lee Hookerstraat 8 is een woonhuis in Mortiere III, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
John Lee Hookerstraat 8 heeft 223 m² woonoppervlakte en 729 m³ inhoud. Het perceel is 508 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Mortiere III ligt de gemiddelde woningwaarde op €476.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
John Lee Hookerstraat 8 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-07-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
John Lee Hookerstraat 8 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Mortiere III in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €476.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit John Lee Hookerstraat 8 in Mortiere III bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van John Lee Hookerstraat 8: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 2.4 km.