Streetview John Lee Hookerstraat 2 Middelburg

John Lee Hookerstraat 2, 4337 WN Middelburg

221 m² Bouwjaar 2003 Label B

John Lee Hookerstraat 2 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 221 m² en een perceel van 638 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €476.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
221 m²
Perceeloppervlakte
638 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor John Lee Hookerstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel John Lee Hookerstraat 2

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Middelburg

2035 Inwoners
640 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
632 Woningvoorraad
€476.000 Gem. woningwaarde Mortiere III
100% Koopwoningen
1.692 Inwoners per km²

Locatie van John Lee Hookerstraat 2

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over John Lee Hookerstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van John Lee Hookerstraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Mortiere III is €476.000. Dat komt neer op circa €2.154 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt John Lee Hookerstraat 2 zich tot de wijk Mortiere III?

John Lee Hookerstraat 2 is een woonhuis van 221 m² in de wijk Mortiere III. De buurt telt 632 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.692 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op John Lee Hookerstraat 2?

John Lee Hookerstraat 2 is een woonhuis in Mortiere III, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is John Lee Hookerstraat 2 vergeleken met de buurt?

John Lee Hookerstraat 2 heeft 221 m² woonoppervlakte. Het perceel is 638 m². In Mortiere III ligt de gemiddelde woningwaarde op €476.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van John Lee Hookerstraat 2 en wat betekent dat?

John Lee Hookerstraat 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Mortiere III?

De wijk Mortiere III in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €476.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mortiere III?

Vanuit John Lee Hookerstraat 2 in Mortiere III bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Mortiere III?