Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Robert Johnsonstraat 41 Middelburg

Robert Johnsonstraat 41, 4337 WJ Middelburg

145 m² Bouwjaar 2006 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Robert Johnsonstraat 41 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Middelburg, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 311 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €476.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
311 m²
Inhoud
579 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€545.000 tot €645.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Robert Johnsonstraat 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Robert Johnsonstraat 41

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
94.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
145.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.1 kg/m²

Tuin
Ja (131.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Middelburg

2035 Inwoners
640 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
632 Woningvoorraad
€476.000 Gem. woningwaarde Mortiere III
100% Koopwoningen
1.692 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Robert Johnsonstraat 41

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Robert Johnsonstraat 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Robert Johnsonstraat 41?

De prijsindicatie voor Robert Johnsonstraat 41 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Mortiere III is €476.000. Dat komt neer op circa €3.283 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Robert Johnsonstraat 41 zich tot de wijk Mortiere III?

Robert Johnsonstraat 41 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 145 m² in de wijk Mortiere III. De buurt telt 632 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.692 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Robert Johnsonstraat 41?

Robert Johnsonstraat 41 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Mortiere III, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Robert Johnsonstraat 41 vergeleken met de buurt?

Robert Johnsonstraat 41 heeft 145 m² woonoppervlakte en 579 m³ inhoud. Het perceel is 311 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Mortiere III ligt de gemiddelde woningwaarde op €476.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Robert Johnsonstraat 41 en wat betekent dat?

Robert Johnsonstraat 41 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-09-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Robert Johnsonstraat 41?

Robert Johnsonstraat 41 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 131 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Mortiere III?

De wijk Mortiere III in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €476.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mortiere III?