Eengezinswoning, vrijstaande woning Bluesroute 106 Middelburg

Bluesroute 106, 4337 WD Middelburg

171 m² Bouwjaar 2006 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Bluesroute 106 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Middelburg, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 367 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €476.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
367 m²
Inhoud
632 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€630.000 tot €730.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bluesroute 106

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bluesroute 106

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Politiekeurmerk

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (135.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Middelburg

2035 Inwoners
640 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
632 Woningvoorraad
€476.000 Gem. woningwaarde Mortiere III
100% Koopwoningen
1.692 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bluesroute 106

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Bluesroute 106

Wat is de geschatte woningwaarde van Bluesroute 106?

De prijsindicatie voor Bluesroute 106 ligt rond €630.000 tot €730.000. De gemiddelde woningwaarde in Mortiere III is €476.000. Dat komt neer op circa €2.784 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bluesroute 106 zich tot de wijk Mortiere III?

Bluesroute 106 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 171 m² in de wijk Mortiere III. De buurt telt 632 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.692 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bluesroute 106?

Bluesroute 106 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Mortiere III, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bluesroute 106 vergeleken met de buurt?

Bluesroute 106 heeft 171 m² woonoppervlakte en 632 m³ inhoud. Het perceel is 367 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Mortiere III ligt de gemiddelde woningwaarde op €476.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bluesroute 106 en wat betekent dat?

Bluesroute 106 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Bluesroute 106?

Bluesroute 106 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 135 m².

Hoe is de woningmarkt in Mortiere III?

De wijk Mortiere III in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €476.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mortiere III?

Vanuit Bluesroute 106 in Mortiere III bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1 km.