Eengezinswoning, tussenwoning Wijdaustraat 42 Middelburg

Wijdaustraat 42, 4337 VG Middelburg

116 m² Bouwjaar 1968 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Wijdaustraat 42 is een eengezinswoning, tussenwoning in Middelburg, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 136 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €176.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
136 m²
Inhoud
404 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€220.000 tot €270.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Wijdaustraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wijdaustraat 42

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
182.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
265.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.79 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (53.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.7 km

Buurtinformatie in Middelburg

3105 Inwoners
1490 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1457 Woningvoorraad
€176.000 Gem. woningwaarde Dauwendaele I
35% Koopwoningen
7.619 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wijdaustraat 42

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Wijdaustraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Wijdaustraat 42?

De prijsindicatie voor Wijdaustraat 42 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Dauwendaele I is €176.000. Dat komt neer op circa €1.517 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wijdaustraat 42 zich tot de wijk Dauwendaele I?

Wijdaustraat 42 is een eengezinswoning, tussenwoning van 116 m² in de wijk Dauwendaele I. De buurt telt 1.457 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.619 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wijdaustraat 42?

Wijdaustraat 42 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dauwendaele I, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wijdaustraat 42 vergeleken met de buurt?

Wijdaustraat 42 heeft 116 m² woonoppervlakte en 404 m³ inhoud. Het perceel is 136 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Dauwendaele I ligt de gemiddelde woningwaarde op €176.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wijdaustraat 42 en wat betekent dat?

Wijdaustraat 42 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-03-29. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wijdaustraat 42?

Wijdaustraat 42 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 53 m².

Hoe is de woningmarkt in Dauwendaele I?

De wijk Dauwendaele I in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 3.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €176.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dauwendaele I?

Vanuit Wijdaustraat 42 in Dauwendaele I bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.