Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1983
- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 92 m²
- Inhoud
- 300 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Briljant 27 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 92 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €158.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Briljant 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
0.6 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
8.6 kmDe prijsindicatie voor Briljant 27 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Edelstenenbuurt is €158.000. Dat komt neer op circa €1.295 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBriljant 27 is een woonhuis van 122 m² in de wijk Edelstenenbuurt. De buurt telt 807 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.729 inwoners per km².
Briljant 27 is een woonhuis in Edelstenenbuurt, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Briljant 27 heeft 122 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 92 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Edelstenenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €158.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Briljant 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-04-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Briljant 27 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Edelstenenbuurt in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €158.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Briljant 27 in Edelstenenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Briljant 27: ziekenhuis op 0.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.7 km.