Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1983
- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 103 m²
Briljant 24 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en een perceel van 103 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €158.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Briljant 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
0.6 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
8.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Edelstenenbuurt is €158.000. Dat komt neer op circa €952 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBriljant 24 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Edelstenenbuurt. De buurt telt 807 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.729 inwoners per km².
Briljant 24 is een woonhuis in Edelstenenbuurt, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Briljant 24 heeft 166 m² woonoppervlakte. Het perceel is 103 m². In Edelstenenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €158.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Briljant 24 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Edelstenenbuurt in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €158.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Briljant 24 in Edelstenenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Briljant 24: ziekenhuis op 0.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Edelstenenbuurt: restaurant (0.6 km), cafe (1.6 km).
Een woningrapport voor Briljant 24 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Edelstenenbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1983, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.