Streetview Traptoren 29 Middelburg

Traptoren 29, 4336 KP Middelburg

160 m² Bouwjaar 1988 6 kamers Label C

Traptoren 29 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 222 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €246.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
222 m²
Inhoud
425 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Traptoren 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Traptoren 29

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Middelburg

2015 Inwoners
850 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
850 Woningvoorraad
€246.000 Gem. woningwaarde Reijershove
84% Koopwoningen
8.535 Inwoners per km²

Locatie van Traptoren 29

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Traptoren 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Traptoren 29?

De prijsindicatie voor Traptoren 29 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Reijershove is €246.000. Dat komt neer op circa €1.538 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Traptoren 29 zich tot de wijk Reijershove?

Traptoren 29 is een woonhuis van 160 m² in de wijk Reijershove. De buurt telt 850 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.535 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Traptoren 29?

Traptoren 29 is een woonhuis in Reijershove, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Traptoren 29 vergeleken met de buurt?

Traptoren 29 heeft 160 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Het perceel is 222 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Reijershove ligt de gemiddelde woningwaarde op €246.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Traptoren 29 en wat betekent dat?

Traptoren 29 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Traptoren 29?

Traptoren 29 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Reijershove?

De wijk Reijershove in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €246.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reijershove?

Vanuit Traptoren 29 in Reijershove bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Reijershove?