Streetview Galmgat 13 Middelburg

Galmgat 13, 4336 KB Middelburg

94 m² Bouwjaar 1985 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Galmgat 13 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 116 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €246.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
116 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Galmgat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Galmgat 13

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Middelburg

2015 Inwoners
850 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
850 Woningvoorraad
€246.000 Gem. woningwaarde Reijershove
84% Koopwoningen
8.535 Inwoners per km²

Locatie van Galmgat 13

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Galmgat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Galmgat 13?

De gemiddelde woningwaarde in Reijershove is €246.000. Dat komt neer op circa €2.617 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Galmgat 13 zich tot de wijk Reijershove?

Galmgat 13 is een woonhuis van 94 m² in de wijk Reijershove. De buurt telt 850 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.535 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Galmgat 13?

Galmgat 13 is een woonhuis in Reijershove, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Galmgat 13 vergeleken met de buurt?

Galmgat 13 heeft 94 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Het perceel is 116 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Reijershove ligt de gemiddelde woningwaarde op €246.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Galmgat 13 en wat betekent dat?

Galmgat 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Galmgat 13?

Galmgat 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Reijershove?

De wijk Reijershove in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €246.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reijershove?

Vanuit Galmgat 13 in Reijershove bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.