Eengezinswoning, hoekwoning Belfort 43 Middelburg

Belfort 43, 4336 JK Middelburg

107 m² Bouwjaar 1986 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Belfort 43 is een eengezinswoning, hoekwoning in Middelburg, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 184 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €246.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
184 m²
Inhoud
458 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Belfort 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Belfort 43

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, gedeeltelijk dubbel glas, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (61.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren
Garage
Aangebouwde stenen garage en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Middelburg

2015 Inwoners
850 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
850 Woningvoorraad
€246.000 Gem. woningwaarde Reijershove
84% Koopwoningen
8.535 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Belfort 43

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Belfort 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Belfort 43?

De prijsindicatie voor Belfort 43 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Reijershove is €246.000. Dat komt neer op circa €2.299 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Belfort 43 zich tot de wijk Reijershove?

Belfort 43 is een eengezinswoning, hoekwoning van 107 m² in de wijk Reijershove. De buurt telt 850 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.535 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Belfort 43?

Belfort 43 is een eengezinswoning, hoekwoning in Reijershove, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Belfort 43 vergeleken met de buurt?

Belfort 43 heeft 107 m² woonoppervlakte en 458 m³ inhoud. Het perceel is 184 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Reijershove ligt de gemiddelde woningwaarde op €246.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Belfort 43 en wat betekent dat?

Belfort 43 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-06-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Belfort 43?

Belfort 43 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 61 m².

Hoe is de woningmarkt in Reijershove?

De wijk Reijershove in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €246.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reijershove?

Vanuit Belfort 43 in Reijershove bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.