Eengezinswoning, tussenwoning Schoutstraat 79 Middelburg

Schoutstraat 79, 4336 HP Middelburg

67 m² Bouwjaar 1974 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Schoutstraat 79 is een eengezinswoning, tussenwoning in Middelburg, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m², een perceel van 123 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €224.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
67 m²
Perceeloppervlakte
123 m²
Inhoud
240 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Schoutstraat 79

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schoutstraat 79

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (50.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.3 km

Buurtinformatie in Middelburg

675 Inwoners
300 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
299 Woningvoorraad
€224.000 Gem. woningwaarde Magistraatwijk III
90% Koopwoningen
5.224 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schoutstraat 79

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Schoutstraat 79

Wat is de geschatte woningwaarde van Schoutstraat 79?

De prijsindicatie voor Schoutstraat 79 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Magistraatwijk III is €224.000. Dat komt neer op circa €3.343 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schoutstraat 79 zich tot de wijk Magistraatwijk III?

Schoutstraat 79 is een eengezinswoning, tussenwoning van 67 m² in de wijk Magistraatwijk III. De buurt telt 299 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.224 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schoutstraat 79?

Schoutstraat 79 is een eengezinswoning, tussenwoning in Magistraatwijk III, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Schoutstraat 79 vergeleken met de buurt?

Schoutstraat 79 heeft 67 m² woonoppervlakte en 240 m³ inhoud. Het perceel is 123 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Magistraatwijk III ligt de gemiddelde woningwaarde op €224.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schoutstraat 79 en wat betekent dat?

Schoutstraat 79 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-06-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schoutstraat 79?

Schoutstraat 79 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Magistraatwijk III?

De wijk Magistraatwijk III in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €224.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Magistraatwijk III?

Vanuit Schoutstraat 79 in Magistraatwijk III bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.