Hoekwoning Stadhouderslaan 17 Middelburg

Stadhouderslaan 17, 4336 GX Middelburg

105 m² Bouwjaar 1970 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Stadhouderslaan 17 is een hoekwoning in Middelburg, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 216 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €224.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
216 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€220.000 tot €270.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, by_water, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Stadhouderslaan 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stadhouderslaan 17

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.3 km

Buurtinformatie in Middelburg

675 Inwoners
300 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
299 Woningvoorraad
€224.000 Gem. woningwaarde Magistraatwijk III
90% Koopwoningen
5.224 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stadhouderslaan 17

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Stadhouderslaan 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Stadhouderslaan 17?

De prijsindicatie voor Stadhouderslaan 17 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Magistraatwijk III is €224.000. Dat komt neer op circa €2.133 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stadhouderslaan 17 zich tot de wijk Magistraatwijk III?

Stadhouderslaan 17 is een hoekwoning van 105 m² in de wijk Magistraatwijk III. De buurt telt 299 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.224 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stadhouderslaan 17?

Stadhouderslaan 17 is een hoekwoning in Magistraatwijk III, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Stadhouderslaan 17 vergeleken met de buurt?

Stadhouderslaan 17 heeft 105 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 216 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Magistraatwijk III ligt de gemiddelde woningwaarde op €224.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stadhouderslaan 17 en wat betekent dat?

Stadhouderslaan 17 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Stadhouderslaan 17?

Stadhouderslaan 17 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Magistraatwijk III?

De wijk Magistraatwijk III in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €224.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Magistraatwijk III?

Vanuit Stadhouderslaan 17 in Magistraatwijk III bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.