Eindwoning Statenlaan 115 Middelburg

Statenlaan 115, 4336 CG Middelburg

76 m² Bouwjaar 1968 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Statenlaan 115 is een eindwoning in Middelburg, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m², een perceel van 104 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €206.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
76 m²
Perceeloppervlakte
104 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€190.000 tot €240.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Statenlaan 115

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Statenlaan 115

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.94
CO₂-emissie
2582.49 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

7.8 km

Buurtinformatie in Middelburg

1615 Inwoners
780 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
775 Woningvoorraad
€206.000 Gem. woningwaarde Magistraatwijk II
26% Koopwoningen
4.329 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Statenlaan 115

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Statenlaan 115

Wat is de geschatte woningwaarde van Statenlaan 115?

De prijsindicatie voor Statenlaan 115 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Magistraatwijk II is €206.000. Dat komt neer op circa €2.711 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Statenlaan 115 zich tot de wijk Magistraatwijk II?

Statenlaan 115 is een eindwoning van 76 m² in de wijk Magistraatwijk II. De buurt telt 775 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.329 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Statenlaan 115?

Statenlaan 115 is een eindwoning in Magistraatwijk II, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Statenlaan 115 vergeleken met de buurt?

Statenlaan 115 heeft 76 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 104 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Magistraatwijk II ligt de gemiddelde woningwaarde op €206.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Statenlaan 115 en wat betekent dat?

Statenlaan 115 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-09-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2582.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Statenlaan 115?

Statenlaan 115 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Magistraatwijk II?

De wijk Magistraatwijk II in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €206.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Magistraatwijk II?

Vanuit Statenlaan 115 in Magistraatwijk II bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.