Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1968
- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- 125 m²
- Inhoud
- 330 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Statenlaan 75 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m², een perceel van 125 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €206.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Statenlaan 75
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
1.2 kmCafé
2 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
7.8 kmDe prijsindicatie voor Statenlaan 75 ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Magistraatwijk II is €206.000. Dat komt neer op circa €2.341 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStatenlaan 75 is een woonhuis van 88 m² in de wijk Magistraatwijk II. De buurt telt 775 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.329 inwoners per km².
Statenlaan 75 is een woonhuis in Magistraatwijk II, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Statenlaan 75 heeft 88 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Het perceel is 125 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Magistraatwijk II ligt de gemiddelde woningwaarde op €206.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Statenlaan 75 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Statenlaan 75 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Magistraatwijk II in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €206.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Statenlaan 75 in Magistraatwijk II bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Statenlaan 75: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.1 km.