Streetview Schepenenlaan 242 Middelburg

Schepenenlaan 242, 4336 AM Middelburg

125 m² Bouwjaar 1968 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Schepenenlaan 242 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 375 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €220.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
375 m²
Inhoud
345 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Schepenenlaan 242

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schepenenlaan 242

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
2.22
CO₂-emissie
7064.66 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Middelburg

1125 Inwoners
555 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
569 Woningvoorraad
€220.000 Gem. woningwaarde Magistraatwijk I
76% Koopwoningen
5.495 Inwoners per km²

Locatie van Schepenenlaan 242

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Schepenenlaan 242

Wat is de geschatte woningwaarde van Schepenenlaan 242?

De prijsindicatie voor Schepenenlaan 242 ligt rond €145.000 tot €170.000. De gemiddelde woningwaarde in Magistraatwijk I is €220.000. Dat komt neer op circa €1.760 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schepenenlaan 242 zich tot de wijk Magistraatwijk I?

Schepenenlaan 242 is een woonhuis van 125 m² in de wijk Magistraatwijk I. De buurt telt 569 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.495 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schepenenlaan 242?

Schepenenlaan 242 is een woonhuis in Magistraatwijk I, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Schepenenlaan 242 vergeleken met de buurt?

Schepenenlaan 242 heeft 125 m² woonoppervlakte en 345 m³ inhoud. Het perceel is 375 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Magistraatwijk I ligt de gemiddelde woningwaarde op €220.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schepenenlaan 242 en wat betekent dat?

Schepenenlaan 242 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-10-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 7064.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schepenenlaan 242?

Schepenenlaan 242 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Magistraatwijk I?

De wijk Magistraatwijk I in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €220.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Magistraatwijk I?

Vanuit Schepenenlaan 242 in Magistraatwijk I bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.